Durlik w gronie mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

 

Agnieszka DurlikDyrektor generalny Sądu Arbitrażowego przy Krajowej Izbie Gospodarczej dołączyła do grona mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet w programie „Biznes w kobiecych rękach”. Społeczność sieci liczy już ponad 30.000 aktywnych kobiet. W czasie 6. edycji programu powstało też 257 nowych kobiecych przedsiębiorstw.

Sieć przedsiębiorczych kobiet

„Biznes w kobiecych rękach” to kompleksowy program akceleracyjny, który adresowany jest do kobiet z pomysłem na biznes i z planem założenia własnego przedsiębiorstwa, w trakcie trwania programu. To autorski projekt Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, który zajął pierwsze miejsce w konkursie Central European Startup Awards 2018 w kategorii Best akcelerator or incubator. Pod koniec 2020 r. ruszyła siódma edycja programu.

 

Biznes w Kobiecych Rękach

Agnieszka Durlik jest absolwentką prawa międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i Zarządzania zasobami ludzkimi w Szkole Głównej w Warszawie. Od wielu lat reprezentuje samorząd przedsiębiorców w roli eksperta w tematyce gospodarczej i prawnej dotyczącej zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Była ekspertem prawno-gospodarczym Naczelnej Rady Zrzeszeń Handlu i Usług. Od 2007 roku jest związana z Krajową Radą Gospodarczą, a od 2017 roku jest Dyrektorem generalny Sądu Arbitrażowego przy KIG.

Strona główna

Centrum Informacji /KAM/ 24.01.2021

Related Post