Gemini wśród liderów transformacji cyfrowej

 

Gemini Polska zostało laureatem prestiżowej nagrody Digital Excellence Awards 2020. Inicjatywa ma na celu wyróżnienie liderów przemian cyfrowych. Spośród zgłoszonych do konkursu podmiotów kapituła wyłoniła 12 finalistów. Są to organizacje, które skutecznie przeprowadziły proces transformacji, a jego rezultaty przynoszą korzyści pracownikom, klientom i kontrahentom.

 

Co roku podczas Digital Excellence Awards zostają wyłonione najciekawsze transformacje cyfrowe polskich przedsiębiorstw i instytucji publicznych. W 2020 roku, obok Gemini Polska, laureatami Digital Excellence Awards zostali: Vodeno (Aion Bank), LPP, mBank, T-Mobile, Tramwaje Warszawskie.

 

Członkowie kapituły Digital Excellence Awards podkreślili w laudacji Gemini Polska, że pozycja lidera wśród aptek internetowych i wejście do trójki największych sieci aptek stacjonarnych to efekty ambitnego programu transformacji, jaki został przeprowadzony przez Spółkę w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy. „W dobie utrudnionego dostępu do służby zdrowia, apteki powinny być miejscem, w którym zawsze można liczyć na pomoc. W Gemini pacjent i jego potrzeby są na pierwszym miejscu – to w ich kontekście planujemy nasz rozwój i wdrażamy kolejne rozwiązania cyfrowe. Po wprowadzeniu e-recepty, e-skierowań i zdalnych porad lekarskich powinniśmy rozwijać kolejne e-usługi. Tym bardziej, że z powodu pandemii coraz więcej Polaków przenosi swoje życie do świata online i coraz częściej wykorzystuje jego możliwości, np. w telemedycynie, zakupach leków przez Internet, zapisach na wizyty.” -powiedział Artur Łakomiec, prezes zarządu Gemini Polska.

 

Centrum Informacji /KAM/ 1 grudnia 2020

Related Post