Kto otrzyma w 2023 roku tytuł „Sukces Roku”?

 

 

W poniedziałek, 24 kwietnia 2023 roku, odbędzie się w Warszawie czternasta edycja ekskluzywnej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku”. Mariusz Pujszoaktor, scenarzysta, reżyser i wydawca magazynu „Osobowości i Sukcesy” – stawia sobie za cel uhonorowanie firm i osób, które swoim działaniem zaistniały w świadomości innych i odniosły sukces. Wyjątkowe statuetki „Sukces Roku” oraz „Osobowość Roku” wręczane są od wielu lat i stanowią wyróżnienie, którego otrzymanie podkreśla wyjątkowe dokonania laureatów.

https://portal-informacyjny.com/osobowosci-i-sukcesy-prestizowe-wydarzenie/

GalaOsobowości i Sukcesy”, podczas której zostaną wręczone m.in. statuetki „Sukces Roku” zawsze odbijają się szerokim echem w świecie biznesu, show-biznesu, sportu i nauki i przyciągają uwagę licznych powszechnie szanowanych przedstawicieli wielu nisz i dziedzin życia społecznego. Wszystko w zgodzie z ideą i wizją samego organizatora, który właśnie w różnorodności widzi potencjał do łączenia ścieżek kompletnie niezwiązanych ze sobą ludzi tak, aby mogły się wreszcie skrzyżować stwarzając okazję do nawiązania nowych kontaktów. Możliwość spotkania ludzi z różnych sfer życia jest doskonałą okazją zarówno do wymiany doświadczeń, nawiązania kontaktów biznesowych, jak i kontaktów czysto towarzyskich. Wśród gości Gali uświetniających ją swoją obecnością  nigdy nie brakuje znanych nazwisk.

„Sukces Roku”, „Osobowość Roku”, „Wizjoner Roku”, czy „Międzynarodowy Sukces Roku”, to niektóre z wyróżnień wręczanych podczas gali „Osobowości i Sukcesy”. Impreza łączy ze sobą część oficjalną, która zawiera również lekkość, dobry humor i spontaniczność, z elementami dobrej tanecznej zabawy. Sukces Roku można zdobyć także na parkiecie. Dzieje się tak dzięki organizacyjnym zdolnościom osób odpowiedzialnych za przygotowanie i przebieg Gali.

 

Osobowości i sukcesy roku 2023

Otrzymanie statuetki „Sukces Roku” jest równoznaczne z uzyskaniem przez nagrodzoną firmę prawa do posługiwania się emblematem Sukces Roku, który od lat cieszy się międzynarodową rozpoznawalnością i jest synonimem renomy. Symbol ten umieszczany na stronie internetowej firmy, jej materiałach reklamowych czy choćby opakowaniach produktów, staje się wizualnym komunikatem dla konsumentów, informującym ich. Emblemat Sukces Roku to więc nie tylko wyróżnienie, ale i przekonująca obietnica, że reklamowane dobra spełnią pokładane w nich nadzieje. Czyż nie jest to wysoce skuteczne narzędzie promocyjne?

Zdecydowanie warto więc wykorzystać drzemiący w statuetce i emblemacie potencjał i zadbać o to, by wiedza o odniesionym przez firmę sukcesie szybko się rozpowszechniła. Rozpowszechniła, a następnie, rzecz jasna, ugruntowała. Do realizacji tego celu można wykorzystać potęgę internetu, na przykład zamieścić stosowny wpis na swojej stronie internetowej i rozreklamować się w mediach społecznościowych. Skuteczne mogą okazać się prezentacja logotypu na plakatach, katalogach i opakowaniach produktów, wyróżnienie go we wszystkich materiałach promocyjnych, ofertach handlowych i, co równie istotne, w stacjonarnych punktach obsługi klienta, a nawet zmodyfikowanie treści stopki mailowej, tak, aby zawierała informację o przyznaniu firmie zaszczytnego wyróżnienia „Sukces Roku”.

Optymiści łącznie się!

 

Organizatorzy przyjmują zgłoszenia firm, które spełniają kryteria do otrzymania statuetki „Sukces Roku”. Firmy, które chcą zostać partnerem Gali „Osobowości i Sukcesy” mogą skontaktować się bezpośrednio z organizatorem tego prestiżowego wydarzenia.

O tym, kto zostanie laureatem tegorocznej edycji i zostanie laureatem m.in. tytułu „Osobowość Roku”,  „Sukces Roku”,  czy „Międzynarodowy Sukces Roku”będzie wiadomo już niedługo. Warto obserwować stronę www i media społecznościowe „Osobowości i Sukcesy”. Jednym z partnerów medialnych wydarzenia „Osobowości i sukcesy” jest Agencja Informacyjna.

Centrum Informacji, /DEC/ 8.03.2023