Lux Med oferuje bezpłatną „Pomoc”

Pracownicy, którzy korzystali dotychczas z medycznych pakietów korporacyjnych i zostali zwolnieni w związku z epidemią koronawirusa, nadal mogą liczyć na opiekę. Lux Med będzie obejmował te osoby opieką w ramach pakietu usług medycznych „Pomoc”. Aby dołączyć do nieodpłatnego programu, który obejmuje m. in. wizyty i konsultacje, również online, u lekarzy specjalistów, wystarczy wypełnić wniosek.

Lux Med jako jeden z największych pracodawców zdaje sobie sprawę, jak trudna sytuacja panuje obecnie na rynku. Część przedsiębiorstw jest zmuszona do zwolnień pracowników, a jednoosobowe przedsiębiorstwa do zawieszenia czy zamknięcie działalności. – Mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med. – „Nie chcemy, aby nasi dotychczasowi pacjenci oraz ich rodziny pozostali bez opieki medycznej. Na te najtrudniejsze i najbardziej stresujące, najbliższe, miesiące przygotowaliśmy dla nich i ich dzieci pakiet „Pomoc”. Dzięki niemu osoby tracące pracę w związku z epidemią będą mogły nieodpłatnie kontynuować korzystanie z naszej opieki zdrowotnej.” – Wyjaśnia Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy Lux Med.

Opieka medyczna w ramach pakietu będzie obowiązywała od daty utraty zatrudnienia lub zawieszenia czy zamknięcia działalności gospodarczej, nie wcześniej jednak niż od 1 maja do końca sierpnia 2020 r. Pakiet „Pomoc”daje możliwość korzystania z opieki medycznej, na którą składają się wizyty i konsultacje u wybranych lekarzy specjalistów oraz dostęp do podstawowej profilaktyki i diagnostyki. Pakiet obejmuje także usługi, które nie wymagają wychodzenia z domu takie jak porady telemedyczne czy konsultacje online z lekarzem. Z oferty mogą też korzystać dzieci pracowników, które były objęte pakietem pracowniczym rodzica w chwili jego zwolnienia. Aby zgłosić się do pakietu, należy pobrać, wypełnić i przesłać wniosek dostępny na stronie przychodni.

 

Centrum Informacji /WK/ 17.05.2020

Related Post