Marta Kubiak: najważniejsze jest bezpieczeństwo polskich rodzin

 

Zgodnie z tym, co głosi szeroko rozumiana opozycja parlamentarna i pozaparlamentarna powinniśmy ciągle rozmawiać. Jednak ciągłe rozmowy i brak działań skutkowałoby tym, że przez terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wiódłby szlak wędrowny milionów cudzoziemców bezprawnie i bez jakiejkolwiek kontroli, zmierzający w nieznanym kierunku w głąb Unii Europejskiej.

 

Zamknięte koło Kurdów

 

Na podstawie wcześniejszych doświadczeń aż trudno sobie wyobrazić jakie straty mogłoby to spowodować dla całej Unii Europejskiej, zwłaszcza dla zwykłych ludzi. Obrona wschodniej granicy Rzeczpospolitej Polskiej i jednocześnie granicy Unii Europejskiej to priorytet i obowiązek wobec zarówno Polaków jak również wszystkich mieszkańców całej zjednoczonej Europy.

 

Domyślam się, że większość ludzi koczujących na terenie Republiki Białoruskiej przy granicy z Rzeczpospolitą Polską została oszukana. Nieświadomie, uczestniczą w perfidnej intrydze, wymyślonej przez bezwzględnego dyktatora, jakim jest Aleksander Łukaszenka, który gra życiem cudzoziemców. Uleganie mu to narażanie na utratę mienia, zdrowia, nawet życie obywateli Rzeczpospolitej Polskiej.

 

Mniej gadania więcej działania drogo opozycjo.

 

https://www.facebook.com/MartaKubiakPosel/videos/254548843402493

 

To niesłychane, że opozycja bardziej troszczy się o cudzoziemców sprowadzonych przez reżim Aleksandra Łukaszenki niż o Polaków i wszystkie osoby, które stacjonują na granicy, walcząc dniami i nocami w wojnie hybrydowej. Widać opozycja bardzo chce powtórki tego, co działo się i nadal się dzieje na państwach na zachodnich i południowych państwach Unii Europejskiej.

 

Dzięki niekontrolowanemu wpuszczeniu do Unii Europejskiej setek tysięcy cudzoziemców, szukających lepszego bytu, zwłaszcza zasiłków doszło do wielu przestępstw. Przykładem może być przerażająca historia gwałtu i zabójstwa 14-letniej Susanny, której dokonał w Republice Federalnej Niemiec przybysz z Republiki Iraku. Przed tą dziewczyną było całe życie, dziś nie ma jej wśród nas, a to jedna z wielu podobnych historii.

 

Dla mnie najważniejsze jest bezpieczeństwo polskich rodzin: kobiet, dzieci, młodzieży mężów, żon, matek a nie narażanie ich przez nieodpowiedzialną politykę migracyjną, tak jak to miało miejsce w zachodnich i południowych państwach Unii Europejskiej.

 

Marta Kubiak,

 

Jarosław December: Polska w stanie wojny

 

Centrum Informacji, refleksje, Hot Spot, 24.11.2021

 

Marta Kubiak – działacz samorządowy, Poseł na Sejm VIII i IX kadencji (z okręgu wyborczego nr 38, który obejmuje obszar 11 powiatów północnej wielkopolski: chodzieski, czarnkowsko-trzcianecki, grodziski, międzychodzki, nowotomyski, obornicki, pilski, szamotulski, wągrowiecki, wolsztyński, złotowski). Jest absolwentką Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa na Uniwersytecie im. Adama. Mickiewicza w Poznaniu i studiów podyplomowych z zakresu służby zagranicznej i międzynarodowej oraz studiów podyplomowych Master of Public Administration na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

 

Marta Kubiak jest rodowitą Pilanką. W latach 2014–2017 była radną powiatu pilskiego, wiceprzewodnicząca komisji budżetu i infrastruktury oraz członkini komisji rolnictwa i ochrony środowiska. Była kierownikiem biura powiatowego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Pile. W Sejmie jest członkiem m. in. komisji administracji i spraw wewnętrznych oraz łączności z Polakami za granicą.

 

Related Post