Mistrzostwa Świata w wiosłowaniu na stojąco z Emitel

 

7 września 2022 r. w Gdyni rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w SUP (stand uppaddle), czyli w wiosłowaniu na stojąco, po raz pierwszy organizowane w Polsce.

 

Emitel dla kibiców Legii Warszawa

 

Ponad 500 zawodników z 45 państw, będzie rywalizować w trzech konkurencjach (sprint, bieg techniczny, długi dystans) w ramach czterech kategorii wiekowych (juniorzy, open, master 40+, master 50+). Dzięki dostarczeniu rozwiązań technologicznych przez Emitel widzowie, którzy nie będą w tym czasie w Gdyni, będą mogli zapoznać się z jednym z najbardziej rozwojowych sportów wodnych w Polsce.

 

Emitel, który został partnerem technologicznym Mistrzostwa Świata w SUP (stand uppaddle), m. in. zapewnia usługi dla streamingu zawodów, dzięki udostępnieniu swojej technologii organizatorom. Spółka umożliwi organizatorom Mistrzostw Świata w wiosłowaniu na stojąco dostęp do Internetu symetrycznego z najwyższym dostępnym SLA (Service Level Agreement) oraz dostęp do sieci WiFi dla uczestników, sędziów i mediów. Szczególnie ważne dla wszystkich zainteresowanych śledzeniem zmagań zawodników jest umożliwienie organizatorom i mediom pewnego łącza do streamingu wydarzenia, dzięki czemu oglądanie zawodów będzie odbywać się płynnie i bez zakłóceń. Ze względu na skalę wydarzenia Emitel zapewni także obecność i wsparcie inżyniera na miejscu imprezy.

 

 

„SUP to nowa dyscyplina w Polsce, można powiedzieć, że dopiero raczkuje.” – Uważa Jarosław Kroc – Key Account Manager w Emitel. – „Dlatego tak ważne dla promocji tej dyscypliny są odbywające się właśnie Mistrzostwa Świata w wiosłowaniu na stojąco w Gdyni. Mam nadzieję, że dzięki wsparciu i rozwiązaniom technologicznym Emitela, tą dyscypliną sportową zainteresuje się wiele osób w Polsce, szczególnie tych najmłodszych, dzięki czemu z każdym rokiem będzie mogła rosnąć liczba medalistów z Polski.” – Ma nadzieję Jarosław Kroc – Key Account Manager w Emitel.

 

Andrzej J. Kozłowski: Emitel oferuje rozwiązania Inteligentnych Miast

 

Tegoroczne Mistrzostwa Świata w SUP w Gdyni, organizowane przez Polski Związek Kajakowy we współpracy ze Związkiem Sportowym SUP oraz Międzynarodową Federacją Kajakową (ICF), odbywają się w dniach 7-11 września. Streaming na żywo jest dostępny na stronie https://www.canoeicf.com/ i na YT:

 

Emitel jest największym operatorem naziemnej infrastruktury radiowo-telewizyjnej w Polsce. Od ponad 50 lat dzięki Spółce sygnały telewizji i radia mogą być odbierane we całej Polsce. Oprócz usług dla nadawców telewizyjnych i radiowych, Emitel oferuje infrastrukturę wysokościową dla operatorów telefonii komórkowej, projektuje i instaluje nowoczesne systemy łączności bezprzewodowej, uczestniczy w budowie inteligentnych miast i włącza się w prace nad przygotowaniem do budowy sieci 5G w Polsce. Działanie na rzecz promocji sportu wpisuje się w strategię ESG Emitel S.A.

 

Centrum Informacji, /ART/ 9.09.2022