Polska broń podbija Amerykę

W ofercie amerykańskich dystrybutorów broni pojawiły się karabinki z rodziny Beryl, produkowane przez Fabrykę Broni „Łucznik” w Radomiu. Karabinki okazały się hitem i zostały sprzedane w ciągu kilku minut.

W ostatnich dwóch miesiącach Arms of America oraz Atlantic Firearms – amerykańscy partnerzy Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu, wprowadzili do swojej oferty Mini Beryl Pistol oraz Beryl S 762 M1 oraz 223 S BERYL M1.

Polskie karabinki serii Beryl umożliwiają prowadzenie wyłącznie ognia pojedynczego. Broń dostosowano tak, aby została dopuszczona do sprzedaży na terenie Stanów Zjednoczonych. Karabinek produkowany jest z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych,tych samych co modele produkowane dla wojska.

„Rynek w Stanach Zjednoczonych jest bardzo perspektywiczny dla Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu. Nasze sportowe wersje pistoletów i karabinków z rodziny Beryl znalazły uznanie w Ameryce i rozchodzą się błyskawicznie. Jesteśmy pewnie, że najnowszy model, zasilany najpopularniejszą w Stanach Zjednoczonych amunicją kalibru 233 Remington otworzy nam szeroko drzwi na tym rynku i będzie wizytówką naszej marki.” – Jest przekonany  Seweryn Figurski – Dyrektor handlowy Fabryki Broni „Łucznik” w Radomiu.

Seria Beryl to doskonalona od 25 lat konstrukcja opracowana przez Fabrykę Broni „Łucznik” w Radomiu po decyzji o standaryzacji kalibrów w armiach wojskowego Paktu Północnoatlantyckiego.

W skład serii sportowych karabinków samopowtarzalnych Beryl wchodzi już 6 odmian tej sprawdzonej i niezawodnej konstrukcji. W odpowiedzi na wysokie zainteresowanie amerykańskich klientów cywilnych Fabryka Broni „Łucznik” w Radomiu przygotowuje kolejne partie swoich produktów, które trafią na rynek Stanach Zjednoczonych.

Centrum Informacji /KAM/ 4.04.2021

Related Post