PragmaGO proponuje zaliczkę faktoringową przed podpisaniem cesji

 

PragmaGO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i maksymalnie skraca czas uruchomienia finansowania. Każdy przedsiębiorca, który po raz pierwszy korzysta z faktoringu online w PragmaGO, dostanie szybki przelew – jeszcze przed podpisaniem cesji przez odbiorcę faktury. Dostęp do pieniędzy „tu i teraz” to dla przedsiębiorstw możliwość opłacenia pilnych zamówień, realizacji zleceń czy niezwłocznej spłaty zobowiązań.

Od jednego komputera do spółki fintechowej

„Dla klientów PragmaGO, którzy po raz pierwszy korzystają z faktoringu najważniejsze jest to, aby dostać przelew za fakturę w najkrótszym możliwie czasie. Nie interesuje ich moment wydania decyzji kredytowej czy podpisania umowy – ich potrzebą jest szybki dostęp do gotówki na koncie.” – Uważa Łukasz Ramczewski – Wiceprezes PragmaGO. – „Zaobserwowaliśmy, że w wielu przypadkach czas otrzymania przelewu jest wydłużony, ze względu na konieczność oczekiwania na zatwierdzenie cesji wierzytelności lub potwierdzenie faktury przez jej odbiorcę. To czynnik niezależny zarówno od faktora, jak i faktoranta. PragmaGO rozwiązała ten problem. Przelewa klientowi część kwoty, o którą wnioskujeod razu po podpisaniu umowy factoringowej.”– Twierdzi Łukasz Ramczewski – Wiceprezes PragmaGO.

Z przyspieszonego finansowania w faktoringu online, może skorzystać każdy nowy klient PragmaGO, który wykaże współpracę ze zgłoszonymi odbiorcami faktur i nie ma egzekucji skarbowych lub komorniczych.

Data Point zdobyła prestiżowy Certyfikat Jakości Instytutu Biznesu

„Faktoring z wypłatą w dniu podpisania umowy to kolejna usługa, poprzez którą PragmaGO realizuje strategię wyrażoną w haśle „Pewnie jak w banku, tylko wygodnie i szybko.”– Komentuje Łukasz Ramczewski – Wiceprezes PragmaGO.

Pragmago (pragmago.pl) – (wcześniej Pragma Faktoring SA) funkcjonuje w branży finansowania małych i średnich przedsiębiorstw od 1996 r. W 2017 r. Spółka przyjęła onlinową strategię, która zmieniła oblicze faktoringu i uczyniła z niej czołowy polski fintech zbudowany na ponad 25 latach doświadczeniach we współpracy z klientami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Rozwój Pragmago wspiera technologiczna spółka zależna. PragmaGO zamknęła I kwartał 2023 z bardzo dobrymi wynikami zarówno dla całego portfolio produktów (obrót 435.000.000 zł, 30 proc. wzrostu rok do roku), jak i w obszarze faktoringu (377.000.000 zł obrotu, 23 proc. wzrostu rok do roku).

Centrum Informacji, /DEC/ 31.05.2023