Przybywają mobilne sklepy

 

Żabka największa sieć sklepów w Polsce testuje innowacyjny, mobilny koncept. Ma on umożliwić potrzebującym zrobienie szybkich zakupów na targach, koncertach, wydarzeniach sportowych i kulturalnych. W przyszłości mobilne sklepy mogą pojawić się także w okolicach szkół i uczelni, a w sezonie urlopowym w miejscowościach letniskowych. Mobilna Żabka zadebiutowała na przełomie lipca i sierpnia 2021 r. podczas Wrocław Tattoo Konwent na Stadionie Wrocławskim.

 

Liczby mówią: Sklepy „Żabka”

 

„Sklepy Żabka są obecne zarówno w dużych aglomeracjach, jak i małych miejscowościach.” – Przypomina Adam Manikowski – Dyrektor zarządzający Żabka Polska. – „Staramy się być jak najbliżej naszych klientów, dlatego tworzymy nowe rozwiązania, umożliwiające im skorzystanie z naszej oferty także w miejscach, w których spędzają oni wolny czas. Nowy koncept jest mobilny, a to oznacza, że stoisko jest montowane na czas eventu i demontowane po jego zakończeniu, by mogło funkcjonować na kolejnych wydarzeniach.” – Wyjaśnia Adam Manikowski – Dyrektor zarządzający Żabka Polska.

 

Uczestnicy targów czy różnego rodzaju wydarzeń sportowych lub kulturalnych na zaspokojenie głodu lub pragnienia zwykle mają mało czasu. Dlatego mobilna Żabka stawia przede wszystkim na szybkość i jakość obsługi. Dostępny w niej asortyment ograniczono do przekąsek, takich jak hot dogi, burgery, kanapki i sałatki, oraz napojów: kawy, wody, soków i płynnych przekąsek. Gwarancją wysokiej jakości produktów oraz usług są zastosowane w mobilnym sklepie nowoczesne urządzenia gastronomiczne do serwowania ciepłych posiłków oraz wysokiej klasy kawomaty.

 

Dzięki zastosowaniu mobilnych, zmiennych, łatwo adaptowalnych elementów wyposażenia, asortyment w mobilnych Żabkach podczas kolejnych eventów będzie dobierany indywidualnie, na podstawie profilu wydarzenia oraz profilu klienta. Na jakiej kolejne imprezie w Polsce pojawi się mobilna Żabka? Tego sieć na razie nie zdradza.

 

Żabka zrywa z plastikiem

 

Centrum Informacji /KAM/ 23.08.2021

 

Related Post