Stoisko KOWR na targach Vietfood & Beverage 2023 promowało polską żywność

 

Centrum Informacji: W dniach 10-12 sierpnia 2023 r. w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu odbyła się 27 targi Vietfood & Beverage, jedne z wiodących międzynarodowych wystaw żywności i napojów w państwach należących do Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej (ASEAN).

Teraz kupuj świadomie

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa (KOWR), zgodnie ze strategią określoną przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, w ramach realizacji działań promujących polskie artykuły rolno-spożywcze, na rynkach zagranicznych, po raz kolejny zorganizował na ww. targach polskie stoisko narodowe pod hasłem „Poland tastesgood”.

Na stoisku narodowym, przygotowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, na 27 targach Vietfood & Beverage, w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu swoją ofertę prezentowały przedsiębiorstwa oferujące szeroką gamę produktów, w tym m.in: mięso, ryby, (w tym łososia), słodycze i przekąski, alkohole, a także proszkowane produkty mleczne.

Sukces pierwszego etapu konkursu „Bitwa Regionów” 2023

W ramach działań powiązanych z udziałem w 27 targach Vietfood & Beverage, w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, we współpracy z Zagranicznym Biurem Handlowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu w Ho Chi Minh City zorganizował misję handlową, podczas której w dniu 9 sierpnia 2023 r. odbyły się wizyty i rozmowy polskich przedsiębiorców w lokalnych sieciach handlowych.

Polskie stoisko narodowe odwiedziłam. in. Pani Justyna Pabian – Charged’ Affairesa. z Rzeczypospolitej Polskiej. 27 targi Vietfood & Beverage, w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu odbyły się w formie stacjonarnej, a polskie stoisko narodowe, przygotowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Udział w targach stanowił wspaniałą okazję do nawiązania kontaktów biznesowych z potencjalnymi kontrahentami, zarówno z Socjalistycznej Republice Wietnamu, jak i innych państwach należących do Stowarzyszenia Narodów Azji Południowo-Wschodniej/tag/Stowarzyszenie-Narodow-Azji-Poludniowo-Wschodniej/ (ASEAN).

prof. Luca Piretta: Dieta jako sposób życia

Vietfood & Beverage to międzynarodowa wystawa żywności i napojów, która odbywa się raz w roku w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu. Wśród wystawców są producenci z kraju i zagranicy, prezentujący całą swoją ofertę, ale także przedsiębiorstwa, produkujące dodatki i suplementy diety. Ważną cechą międzynarodowej wystawy żywności Vietfood & Beverage,w Ho Chi Minh City, w Socjalistycznej Republice Wietnamu, która wyróżnia ją na tle innych targów spożywczych, jest profesjonalizm, pochodzenie i różnorodność odwiedzających. Grupy docelowe odwiedzających to profesjonaliści z kanału dystrybucji, z branży przetwórstwa spożywczego, hoteli, restauracji, cateringu oraz agenci, którzy są bezpośrednio lub pośrednio zaangażowani w marketing tych produktów. Odbywa się równolegle z ProPackVietnam. Dlatego cała branża spożywcza i napojowa od surowców i dodatków po produkcję i opakowania prezentowana jest zwiedzającym w jednym miejscu. Skutkuje to ogromną synergią dla obu pokazów.

Centrum Informacji /DEC/ 14.08.2023