Złoty certyfikat dla Łucznika

 

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom otrzymała Złoty Certyfikat Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej. To najnowsze wyróżnienie, która Fabryka otrzymała podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2021 w Kielcach.

 

Złoty Certyfikat Jakości został przyznany przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostkę certyfikującą systemy zarządzania, funkcjonującą w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

 

„Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni „Łucznik” – Radom wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości. Widać, że posiadanie prawie stuletniego doświadczenie w konstrukcji i produkcji broni palnej dla Sił Zbrojnych Rzeczpospolitej Polskiej, procentuje. Wszyscy pracownicy naszego zakładu to eksperci w branży, a ich wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość produkowanych przez nas wyrobów, które znajdują uznanie na całym świecie.” – Wyjaśnia Maciej Borecki –  pełniący obowiązki prezesa zarządu Fabryki Broni „Łucznik” – Radom.

 

Podczas podczas XXIX Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2021 w Kielcach, Fabryka Broni „Łucznik” – Radom otrzymała także nagrodę specjalną Ministra Obrony Narodowej za pistolet VIS 100. Pistolet został zaprojektowany w Fabryce Broni w Radomiu.

 

Centrum Informacji /KAM/ 27.09.2021

Related Post