Znamy termin XXVIII Welconomy Forum in Toruń

 

Organizatorzy ogłosili, że XXVIII Welconomy Forum inToruń odbędzie się w dniach 31 maja–1 czerwca 2021 roku w Centrum Kulturalno-Kongresowym Jordanki. Jest to ważne wydarzenie dla biznesmenów, naukowców, polityków, ekspertów, dziennikarzy i samorządowców.

Welconomy Forum in Toruń jest jednym z najważniejszych kongresów społeczno- gospodarczych. Spotykają się tam i dyskutują przedstawiciele świata polityki, biznesu, nauki oraz samorządowców. Wydarzenie cieszy się także dużym zainteresowaniem mediów. Organizatorem tych spotkań jest stowarzyszenie “Integracja i Współpraca” w Toruniu

„Na XXVIII Welconomy Forum in Toruń będzie poruszanych około 40 tematów.” – Ujawnia dr Jacek Janiszewski, który jest pomysłodawca i głównym organizatorem tego kongresu społeczno-gospodarczego. – „Panele będą dotyczyły takich zagadnień jak sprawy zagraniczne, budownictwo, samorządność, służba zdrowia, kobiety w polityce, rolnictwo, edukacja, nauka, kultura, polityka, Unia Europejska, no i oczywiście sytuacja wywołana Covid-19 czyli po prostu nasze sprawy dotyczące 2021 roku.” – Wyznaje dr Jacek Janiszewski.

XXVIII Welconomy Forum in Toruń będzie realizowany w trybie hybrydowym. Część moderatorów i panelistów, przede wszystkim tych z poza Polski przyjedzie do Torunia lub będzie dostępna on-line. To formuła kongresu sprawdziła się już w 2020 r. Debaty będą rejestrowane i udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych.

W Welconomy Forum in Toruń uczestniczy średnio ok. ponad dwa tysiące gości z kraju i zagranicy. „Uczestniczę w tym Kongresie od lat. Doceniam wysoki poziom merytoryczny, sprawna organizację i co najważniejsze serdeczną atmosferę, które próżno szukać na innych tego typu wydarzeniach. To właśnie ten klimat, w jakim odbywają się dyskusje, daje warunki do twórczego myślenia.” – Wyjaśnia Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

NA XXVIII Welconomy Forum in Toruń można się rejestrować pod adresem:

https://welconomy.pl/formularz-rejestracyjny

Centrum Informacyjne /DEC/ 14.01.2021

Zbliża się Welconomy Forum in Toruń

Related Post